10 let poté

Tak kvůli tomuto článku chytal Ing.Arch. Vokurku a Mgr.Melichara amok a dokola ho smazávali z diskuse pod článkem ! Dávám to sem i s reakcí Ing.Arch. Vokurky  a paní Pařízkové ,aby jste si všichni  připomněli cenzorskou éru na MČ Velká Chuchle i fotečky z této události zde naleznete.

10 let poté 

Nechci tady polemizovat o tom, kolik lidí se zúčastnilo na této vzpomínkové akci. A už vůbec nechci polemizovat o chuti guláše, který zhotovila teta Kája ( Karolína Janoušová). Toto setkání chuchelských občanů splnilo svůj účel. Od prvopočátku se celý realizační tým výstavy snažil, aby setkání bylo apolitické! Což si myslím povedlo. Ano, tehdy byl starostou pan Fresl, což je člen ODS. Ale tak jako v každé práci, tak i při povodních v roce 2002 to byl především tým lidí. Proto jsem rád, že se setkání zúčastnil pan Musil, který jakožto Vrchní velitel pražských profesionálních hasičů ( především chuchelák), poslal do Chuchle obrovská čerpadla, než se začalo čerpat metro a pan Malatinec, který byl v té době velitel dobrovolných chuchelských hasičů a pod jehož vedením chuchelští dobrovolní hasiči odčerpávali vodu dnem i nocí! Také paní Hanlová, která výborně zajišťovala komunikaci s okolním světem a další! A další nepřeberná skupina dobrovolných hasičů, brigádníků, chucheláků, pro Ty všechny byla určena sobotní vzpomínka!

Pokud někdo bral sobotní vzpomínkové setkání jako politickou propagandu, ať se nad sebou hluboce zamyslí! Znevažuje tím popovodňové úsilí všech občanů Chuchle.
Toto setkání ukázalo, že k tomu aby se sešli obyvatelé Chuchle a zavzpomínali na dobu minulou, nepotřebují dary chuchelské radnice a ani prostor bývalého Fematu .
Tuto akci neměli pořádat obyvatelé chuchle, ale místní úřad. Dnes se plně odhalila malost vedení radnice, která než aby vzdala hold chuchelským občanům zato, jak zvládli povodňové opravy a zhodnotili kladně tehdejší vedení radnice, tak radši mlčí a hází pořadatelům klacky pod nohy. Jsem rád, že si vedení radnice vzpomene, kdy je třeba vyvěsit vlajku pro Tibet, ale na chvíle, kdy bylo Chuchli nejhůř, nevzpomínají.

Zdeněk Vlasák

Reakce Ing.Arch. Vokurka

  • Jak je vidno opět agresivní jednání Zd. Vlasáka označení poskok do běžné komunikace nepatří, to je i ten důvod proč jsou jeho příspěvky, které donekonečna opakovaně na web chuchle vkládá mazány. takové příspěvky urážením jen účelově zatápí pod kotel nenávisti. To platí i o ,,malosti,, radnice, kde jsou účelově používány nepravdy.
    Především jde o sprosté útoky na úředníky v příspěvcích a jejich braní si jejich jména ,,do úst,, , které opakovaně beze smyslu používá.

David Vokurka

Reakce pí. Pařízkové

Původní  článek,který jste pořád dokola odstranovali , začínal sovy ,, Nechci tady polemizovat……….Žádné slovo poskok tam nebylo,tak si prosím nevymýšlejte, že proto jste články mazali.Slovo,, malost radnice“ tak to se vás dotklo??,ale jak to výstižněji napsat, když je to pravda.Mě se zase dotklo,když napíšete, že doufáte, že vzpomínková akce k povodním neměla nádech politického parazitování.

Konečně si každý po přečtení článku p.Vlasáka a vaší reakce na něj udělá sám obrázek o té agresivitě.

Pařízková

DSC04890DSC04898 
DSC04903DSC04892

DSC04895DSC04897
DSC04915DSC04904

 

Napsat komentář