Odpovědi Vladimíru Kozákovi .

znak1

Na základě neustálého osočování a napadání členů našeho spolku, které ve svých příspěvcích poslední dobu tak rád Vláďa Kozák používá  jsem se po dohodě členů rozhodl reagovat pouze já- Zdeněk Vlasák. Budu odpovídat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

V tuto chvíli reaguji na příspěvky 1 Vladimír Kozák | Neděle v 19:13 |  http://chuchle.blog.cz/1601/hruza-tak-toto-stoji-za-prostudovani#komentare

11 Vladimír Kozák | Pátek v 15:56 |  14 Vladimír Kozák | Pátek v 17:12 |  http://chuchle.blog.cz/1601/autobusy-od-ledna-meni-trasy-kvuli-bezpecnosti#komentare

Dokončení ? Mohl bych hned  ,ale nechám to na zítřek . Asi. Kdo si počká ten se dočká . Z.Vlasák

 

7 Responses to Odpovědi Vladimíru Kozákovi .

 1. Vladimír Kozák napsal:

  Dobrý den,

  obracím se zde především na předsedkyni spolku Chucheláci trochu jinak, paní zastupitelku Felixovou, a byl bych rád ( a asi nejen já), kdyby poskytla své vyjádření. Používám formy komentáře k již starému článku z 6.1.2016, jelikož nemám přístup na tomto webu a možnost vkládat osobně vlastní článek. Uvítal bych, kdyby administrátor tohoto webu tento můj příspěvek přemístil a umístil jako nový samostatný článek. Předem děkuji.
  V posledních dnech se na veřejně přístupném blogu pana Václava Burleho http://www.chuchleblog.cz objevují články a komentáře k tématu, že paní Felixová společně s panem Freslem zfalšovali volby v Chuchli. Osobně tomu nevěřím a považuji to za výmysl pana Burleho. Přesto se z jeho tvrzení stalo již dosti zásadní téma pro občany a tito se k němu vyjadřují. Z jejich písemných vyjádření vyjímám citace (zdroj http://www.chuchleblog.cz):

  Václav Burle | 6.5.2016 v 20:08 | Pan Fresl v Chuchlích již dvakrát zfalšoval volby. Ono to vypadá, že v této souvislosti se domluvil i s paní Felixovou – ale to by bylo zas na jiné dlouhé vyprávění.

  16 zastupitelka 7.5.2016 v 10:23 | Reagovat[12]: paní Felixová z Chucheláků trochu jinak zfalšovala volby? Václave skutečně zajímavé, můžeš být konkrétnější,určitě to zajímá více lidí.

  17 Václav | 7.5.2016 v 23:40 | Reagovat[16]: Ano mohu být konkrétní. Jenom bych rád věděl komu tyto informace budu poskytovat.

  18 Určitě | 8.5.2016 v 10:10 | Reagovat[17]:policii nebo státnímu zastupitelství. Je to vaše povinnost.

  19 Pařízková | 10.5.2016 v 12:43 | ReagovatJá nemám problém se představit, takže prosím budte konkrétní a podělte se o informace jakým způsobem byly volby v Chuchlích zfalšované??? A co víte o domluvě pí. Felixové s panem Freslem.I když to bude dle vašich slov na dlouhé povídání já si ráda počtu.
  Rozhodně takové obvinění nemůžete jen tak bez vysvětlení zveřejnit.
  Děkuji

  1 Ještě | 10.5.2016 v 8:10 | Reagovat jsi Václave Burle neodpověděl jak je to s těmi zfalšovanými volbami a s paní Felixovou a dalšími – už si podal trestní oznámení,když jak píšeš máš důkazy?

  2 Také | 10.5.2016 v 11:49 | Reagovat by mě zajímalo,jaké důkazy máte? To je docela silná káva.

  28 Vladimír Kozák | 11.5.2016 v 18:10 | Reagovat
  [22]:Václave, na tvoji výslovnou prosbu, cituji
  „Polož prosím srozumitelnou otázku, otázky, a já ti samozřejmě ihned odpovím“
  ti opětovně, stejně jako mnoho dalších, pokládám ještě jednou stejnou srozumitelnou otázku:
  Otázka: opakovaně veřejně tvrdíš, že zastupitelé paní Felixová (Chucheláci trochu jinak)a pan Fresl(ODS) ZFALŠOVALI VOLBY. Prosím, předlož důkazy.
  podotázka č.1 – proč jsi o tak závažném jednání a skutečnostech neinformoval příslušné orgány. V případě, že jsi tak učinil, které a s jakým výsledkem.
  podotázka č.2 – jsi si vědom, že pokud nemůžeš svá tvrzení doložit, se vystavuješ, kromě pohrdání od většiny sousedů, svému možnému trestnímu stíhání pro pomluvu?
  Takže Václave, máš zde neanonymně položenou srozumitelnou otázku a 2 podotázky. Přesně jak jsi chtěl a žádal. Tak se nyní ukaž a splň svůj slib, že „samozřejmě hned odpovíš“. Doufám, že i obsahově plnohodnotně.

  30 Václav Burle | 11.5.2016 v 21:57 | Reagovat
  [28]:Já ti zatím Vladimíre odpovím následovně. Jseš členem výboru pro kontrolu, tak začněte nejdříve řešit causu zastupitele nezastupitele pana Ladislava Kadeřábka. A pak pojedeme dál…
  32 Vladimír Kozák | 11.5.2016 v 23,57 | Reagovat
  [30]:žádná zákonná kauza neeexistuje, vědomě vytváříš pseudokauzy, neznáš platné zákony a pomlouváš.Jsi lhář, který neumí držet dané slovo. Nemá s tebou cenu o ničem diskutovat.
  Zasloužil bys na tebe podat trestní oznámení, ale to slušní sousedé neudělají – máš štěstí!
  Budeš mazat? V týdnu jsi to udělal několikrát ….Dialog s tebou končím.
  33 Vladimír Kozák | 12.5.2016 v 0,10 | Reagovat
  [32]:příspěvek č.32 je určen panu Václavovi Burlemu.

  Zajímalo by mě,paní předsedkyně,vaše vyjádření nejen k pravdivosti tvrzení pana Burleho, ale v negativním případě, o němž jsem přesvědčen, i na váš případný další postup. Případné nařčení zastupitelů a zpochybnění výsledků voleb je dle mého natolik závažné, že by mělo být i zásadní řešení A to nejen z pozice předsedkyně spolku, ale především z vaší pozice zastupitele.

  Děkuji Vladimír Kozák

 2. Zdenek Vlasak napsal:

  Dobrý den Vladimíre.

  Naše předsedkyně se v tuto chvíli nachází daleko za hranicemi naší milované Chuchle, a tak Ti jako zástupce ChTJ odpovím já.

  1. Nevím z jakého důvodu bych měl tvůj příspěvek vkládat navrch mezi články? Nemáš ani problém s vedením chuchelské radnice a myslím, že se ani neostýcháš se zeptat, zda by Ti byl článek zveřejněn. Jak sám tvrdíš, pan Fresl je tvůj velmi dobrý kamarád, takže Ti zcela jistě nezamezil přístup ve vystupování v jím ovládaných chuchelských médiích.

  2. Nějaká Vaše „žabomyší válka“ s podtextem totalitních přístupů nás nechává ledově klidnými a obzvláště naší předsedkyni. To, že se na chuchleblog předhání xy anonymů podporujících vládu pana Fresla s anonymy nepodporujícími pana Fresla, se nás netýká. Zvláště pokud anonymy podporující pana Fresla vykazují známky pisatelů, kteří se ještě nedávno podepisovali hrdě vlastními jmény.( Je fakt, že ze dvou lidí „armádu“ neposkládáš.)

  3. Již od začátku tohoto volebního období se plně distancujeme od totalitní vlády pana Fresla a jeho nečistých podporovatelů v zastupitelstvu. Názor jsme nezměnili a nenecháme se od tebe či jiných „provokatérů“ vtáhnout do „vašeho boje za vaší pravdu“. Opravdu nikdo z nás nemá v úmyslu navštěvovat kvůli Vaší politice „švestkovou alej Na Baních“ .

  4. Nevím proč by se měla vyjadřovat naše předsedkyně, když k té tvé kauze se nevyjádřil ani muž z nejpovolanějších, Váš starosta pan Fresl prostřednictvím svých pisatelů, kteří mu tak rádi píší jeho proslovy.

  5. Hnusí se nám váš „genocidní“ boj proti zastupitelům, kteří nepodporují toho vašeho jediného a jedinečného starostu.

  6. Doufám, že teď z tvé strany nebudou použity známé zhrzené odrhovačky na téma: Jste nedemokratičtí, zhrzení, nepodílíte se na chodu Velké Chuchle.

  7. Nechceme a nebudeme se podílet na diktátorské vládě pana Fresla.

  Víc ti k tvým nářkům nemám co říci. Co jste si na blogu rozjeli, na blogu si zastavte, nás do toho netahej.

  Pokud se jedná pouze o můj názor, tak se z větší části myslím dá ztotožnit s názory pana Veselého, ač ho osobně neznám.

  Hezký večer

  Vlasák Zdeněk

  • Zdenek Vlasak napsal:

   A ještě úplně za mě . Nenašel vám Barcal nějaký průser ?
   Já jen , že mi to tak připadá , že se snažíš odvést pozornost někam jinam . Ty volby to je takový tvůj „gumový tank“,že ? . Ty jseš takový „šibal“, tos vymyslel ty nebo Božský ?
   No nedal bych ruku do ohně ,že rukou nerozdílnou .
   Tak hezký večer
   Vlasák Zd.

   P.S.: Mohl jsi klidně zavolat a nedělat tady tuhle estrádu . Za ten rok a půl jsem si číslo nezměnil! ;-)

  • Vladimír Kozák napsal:

   Dobrý den, Zdeňku
   na tvoji výtku, že jsem ti nezavolal jednoznačná odpověď: telefon jsem skutečně neztratil. Bohužel se samozvaně vnucuješ do korespondence, která nebyla primárně adresována tobě, ale paní Felixové. Nejsem vševěd, abych věděl, že jsi její osobní tiskový mluvčí.
   Nejlépe je vždy si nejdříve zamést před vlastním prahem.
   Ale raději k vlastnímu obsahu tvého dopisu:

   na rozdíl od tebe nejsem v žádném spolku, ať politickém či jiném. Ani nejsem v zastupitelstvu. Tak nevím, proč kolem mé osoby používáš množné číslo a vytváříš falešný dojem.
   tvá zášť k osobě pana Fresla je výlučně tvojí věcí – jen nevím, proč jste tolik mnoho let byli velkými kamarády i stranickými souputníky v ODS (ze které jsi na rozdíl od něho odešel)i v zastupitelstvu Chuchle. Je pravdou, že v životě se i nejlepší kamarádi rozejdou. Záleží jen jak a zda u někoho pak není snaha toho druhého zašlapat „hluboko do země“. Mě však z takových hrátek laskavě vynech!
   většina textu v tvých bodech se tedy mé osoby vůbec netýká. Proč si chceš své osobní splíny s panem Freslem vyřizovat prostřednictvím mé osoby. Já se považuji za souseda vás obou a nedělá mi problém jít na pivo s oběma (na to jsi mimochodem přestal chodit ty, nikoli já).Jediné, co máme společného je, že je starostou všech, tedy i tvým a mým. A to ať se ti to líbí či nikoli(reakce na tvé, citace: „vašeho jediného a jedinečného starostu“).

   když už jsi začal o spojeních. Ta tvá je až okatě spojená s předsedkyní vašeho spolku a zastupitelkou v jedné osobě, paní Felixovou. Nejen že spolek sídlí u tebe doma, ale i na moji přímou korespondenci s ní odpovídáš (za ní) ty! Není to trapné? Píšeš, citace:“Ti jako zástupce ChTJ odpovím já“, ale já nechtěl odpověď po ChTJ, ale, citace:“obracím se zde především na předsedkyni spolku Chucheláci trochu jinak, paní zastupitelku Felixovou, a byl bych rád (a asi nejen já), kdyby poskytla své vyjádření“.
   Není pochopitelné, aby mi odpověděla sama bez tvé asistence? Pokud mi chceš říci něco za sebe k dané problematice, samozřejmě si to také rád přečtu, ale nemusíš se za ní schovávat. Nezdá se ti snad slušné, aby mi odpověděla sama ať již před týdnem, kdy ještě neodjela,či za týden, až se vrátí, když se nyní nachází „za hranicemi naší milované Chuchle?“(tvá citace).

   P.S. Mohl jsi klidně zavolat a nedělat tady tuhle estrádu.Za ten rok a půl jsem si číslo nezměnil! ;-).

   Jde o můj názor. Je jen čistou náhodou, že se shoduje s tvým. Co s tím?

   • Zdenek Vlasak napsal:

    Dobrý den, Vladimíre
    Odpověďi, které se ti dostalo byla v plném rozsahu telefonicky konzultována s naší předsedkyní ,která se nenachází na území ČR. Pokud by v budoucnu cítila nutnost se více vyjádřit k tvému dopisu zcela jistě tak učiní. Mohl jsem ji pod tuto odpověď parafovat jak je „dobrým zvykem“ ve vašich řadách ,ale přišlo mi to neetické. Podle stanov našeho spolku jsem , se zachoval naprosto přesně.

    Tvůj elaborát jsem útržkovitě přečetl . Jediné co mě v něm zaujalo tvé zjištění že sídlo spolku je na stejné adrese ,jako já mám trvalí pobyt . A kde ,by podle tebe měl mít chuchelský spolek sídlo ? Jinde než v Chuchli? Kde má chuchelská ODS sídlo ? Na Praze 5 ? No to mi snad ani neříkej. ;-)

    Jinak Ti přeji vše nejlepší k tvému dnešnímu svátku a až se budeš nudit a nebudeš vědět do jaké klávesnice bouchnout tak mi něco napiš.

    Hezký večer
    Vlasák Zdeněk

    P.S.: Člověk udělá za život spoustu chyb. Je dobré se z nich poučit a neopakovat je. Jednou z mích největších chyb bylo vstoupit do ODS . Již jsem se poučil! ;-)

    P.S.: Pan Fresl není můj starosta!

 3. Jiří Kodet napsal:

  Zdeňku ale proč se ztotožňuješ s názorem pana Veselého?

  Já ho také vůbec neznám, ale když jsem mu místo toho jeho věčného urážení nabízel spolupráci k jednání s úřadem , viz komentář 29 na http://chuchle.blog.cz/1605/l-p-194-asi-4#komentare, tak odpověděl něco o zbytečném úsilí, viz komentář 31. Já mám také mnoho výhrad k vedení, ale násilím zmůžeš asi co?

  • Zdenek Vlasak napsal:

   Čau Jiří
   Použil jsem sousloví: „můj názor, tak se z větší části myslím dá ztotožnit“.
   To znamená , že se dá souhlasit s některými názory či připomínkami pana Veselého . Ne se všemi a ne doslovně.
   Nezlob se číst historii výměn názorů mezi tebou a panem Veselým nebudu. Nemám na to tolik času a nejsem zasvěcen do problému .
   A proč pan Veselý uráží a napadá ? Myslíš ,že je to bezdůvodné ? Mám vlastní zkušenosti ! A to ,že na zisk zkušeností a poznatků se „spoluprácí“ s vedením MČ reaguje trošku podrážděněji se vůbec nedivím.
   Já už se tomu totiž Jiří jenom směji . Baví mě naši chuchelští křišťálový politikové . Jednou za čas ,když mi přijde do schránky ten Honzův občasník vyhledám si příspěvky předsedy RR a příspěvky předsedy RR Chtj a pobavením se mě křivý rty do širokého úsměvu.

   Hezký večer
   Zdeněk

Napsat komentář