Na víkend

kadVyrazil-li  chuchelský občan na zastupitelstvo a těšil se, že se dozví tu skutečnou pravdu         o mandátu pana  zastupitele Kadeřábka  a čekal, že pozná, jak zavádějící jsou některé „zaručené zprávy“  tak, jak proklamoval ve svém příspěvku z 9.10. na Chuchle blog  místopředseda  KV (Комитет государственной безопасности) Vladimír Kozák ve své, řekněme cirkusové pozvánce,  na pondělní zastupitelstvo, byl dozajista zklamán.

Pravda v podání vedoucího činitele chuchelské radnice  byla, řekněme pravdou, ve smyslu, co je psáno, to je dáno. Formální konstatování, že pan zastupitel Kadeřábek má ve svém občanském průkaze bydliště v Malé Chuchli 8 (hájovna), bylo pravdivé.

Ale faktická část je trošku jiná. A s tou byl pan starosta Fresl od pana Kadeřábka seznámen někdy v květnu tohoto roku. Pan starosta dobře ví, že  zaměstnanecký poměr skončil panu Kadeřábkovi k 30.6.2015. Tím panu Kadeřábkovi zanikl i nárok na byt v hájovně, a to k 31.7.2015. Jak tohle víme? Každý má přece na „úřadě“ svoje oči a uši. Dnes již celý byt v nemovitosti Malá Chuchle 8 obývá nový hajný, který je v pracovním poměru s Lesy hlavního města Prahy.  A pan Kadeřábek se přestěhoval do své nové nemovitosti v Davli. Tímto jemu i celé jeho rodině v jejich novém bydlišti přejeme šťastný život, jenom bychom mu rádi doporučili, aby se  již nepokoušel politicky angažovat, aby se nemusel zase stěhovat.

Proč se pan Kadeřábek nepřepíše do svého nového bydliště? Na to je jednoduchá odpověď. Tím, že se pan Kadeřábek přepíše do svého nového bydliště  zaniká jeho mandát ve Velké Chuchli a tím přichází o odměnu ve výši 9.000,-Kč za post místostarosty  a panu starostovi  Freslovi se tím pádem  rozpadá jeho  vysněná koalice, která ho má podporovat v jeho „tvůrčím rozmachu“.  A to je pro tohoto politického kmeta z řad ODS evidentně nepřípustné.

Závěrem bychom rádi poděkovali politikům z řad ODS a hnutí ANO, kteří nám ukázali cestu, na které složky činné v trestním řízení se máme obrátit.

Zdeněk Vlasák

                                 Stěhování je již zdárně u konce

stěhování

Napsat komentář