Doporučujeme !!!

KGBTak  tohle  jsme  nemohli  nechat  zastrčené  na  webu  Chuchle!  Zápis  ze  zasedání  „kontrolního výboru“  ze  dne  30.9.2015  nás přenese  do  50. let  minulého  století, kdy  se  kádrovalo, kdy  Kléma  Gottwaldů   hlásal  na  Staroměstském  náměstí  a kdy se  dehonestovali  obyčejní  lidé,  kteří  neměli  stejný  rudý  názor.  Nastala  snad  doba, kdy  Chuchlí  budou  procházet  „modré gardy“  a budou  selektovat  občany  podle  jejich  spolehlivosti na  kategorii I.A  a  na  nespolehlivé,   kteří  nesouhlasí  a  u  kterých by bylo nejvhodnější,  kdyby  opustili  ve  vlastním  zájmu  katastr  Chuchle?

Tohle asi ještě Chuchle za 25 let demokracie nezažila. Pročtěte si prosím pečlivě především body 2) a 3) u návrhů opatření.

 

 kon

 

Pokládáme si otázku: „Kdo jiný, než inženýr architekt by měl mít předpoklady vést stavební výbor?“

Když použijeme logiku a rétoriku kontrolního výboru, pak se vkrádají otázky?  Má předpoklady pro výkon funkce předsedy kontrolního  výboru  kuchař?  Má předpoklady pro výkon funkce  starosty automechanik?  Má předpoklady pro výkon funkce místostarosty Velké Chuchle občan z Davle?

Závěrem si všichni položme otázku, komu poslouží likvidace odborníka – předsedy stavebního výboru?  Upozornil snad stavební výbor na nějaké nesrovnalosti či nestandardní postupy  okolo přístaveb školních objektů? My nevíme! Ale modří to  evidentně vědí, proto dělají tenhle hon na čarodějnice .

Redakce

 

Už vidíme reakci členů KV! „Kdo je to ta redakce?“ No, Jan Zágler to není. Ten má dost starostí udělat celý  „zpravodaj“. Důvěrně tomu říkáme Zágler Chuhelische Zeitung.

4 Responses to Doporučujeme !!!

 1. Vladimír Kozák napsal:

  Jsem smutný, kam až to zášť „neúspěšných“ a „zhrzených“ Chucheláků trochu jinak dotáhla. Chce se zřejmě prosadit za každou cenu i za cenu „podpásovek“. Jak jinak nazvat to, co zde předvádějí. Uveřejnili „A“ s dogmatickým komentářem plným zloby a nesnášenlivosti. Demokratické je však k „A“ říci i „B“ – tj. předložit i vlastní Zápis kontrolního výboru tak, jak byl na Zastupitelstvu ZMČ projednáván ( a kde jsou i důvody pro doporučení Zastupitelstvu k projednání návrhů). Toto se již však nehodí do krámu a tak se na něj jaksi „zapomene“.

  Je to odraz i toho, jak na Zastupitelstvu vystupovala paní zastupitelka za Chucheláky, Mgr. Felixová. To pak muselo být přerušeno až do dalšího dne. A co se světe nediv – již se ho nazúčastnila…!!Takže ani konce projednávání Zprávy kontrolního výboru a přijatých závěrů nebyla přítomna. Co pak „chucheláci“ chtějí?

  • Zdenek Vlasak napsal:

   Milý Vladimíre,
   seš poslední dobou jako kolovrátek. Kdo nespolupracuje a nepodporuje dnešní vedení radnice, je zhrzen a neúspěšný.
   Pročetl jsem si nový občanský zákoník a nečetl jsem tam nikde zákon o bezmezné podpoře starosty a jeho nohsledů. Víš, náš „celý svět“ není řvát, že máme pravdu, pomlouvat ty, co nemají stejný názor. Pokud se nám něco nelíbí, nazýváme to pravými jmény a neschováváme se za stranu či kamarádství.
   Dle mého názoru se naše předsedkyně ozvala proti té prasárně, co jste vyplodili. Je mi jasné, že pan Pořízek se stal pouze vaším nástrojem, protože ten by, při vší úctě, takovouhle věc svojí hlavou nevymyslel. To, že váš starosta nedokáže vést zastupitelstvo nestranně a následkem toho ho pak musí přerušit, je váš problém. Když nedokážete udržet jazyk za zuby, když mluví zastupitelé, je to asi problém. Ale ne můj.
   Podle mých informací, naše předsedkyně odešla dříve, než váš starosta přerušil zastupitelstvo a jak znám vašeho starostu, tak se ani neobtěžoval jí obeznámit s časem konání dokončení zastupitelstva a pokud vím, tak nejen jí. A mezi námi upřímně, stanovit čas dokončení zastupitelstva na druhý den od 13:00 hodin, může akorát člověk, který nechodí do zaměstnání! Normální lidé chodí do práce na 8,5 hodiny a zaměstnavatelé zrovna moc nezajímá chuchelské zastupitelstvo. Je mi jasné, že to byl od vašeho starosty, říkejme tomu takový dětinský naschvál, ale to není náš problém, hlavně, že se sešli vaši zastupitelé v plném počtu, tedy 5ks.
   Nevím, co chtějí Chucheláci, to by asi měl vědět váš starosta, ten je za prosazování názorů a požadavků Chucheláků placen. Otázkou je, jestli chce poslouchat názory občanů a neupřednostňuje své názory před názorem většiny? Většina není 402 hlasů! To snad víte, či ne!?

   Pěkný večer

   Vlasák Zdeněk

 2. Vladimír Kozák napsal:

  O vlastní vložení veřejně přístupné listiny – dotčeného Zápisu z kontrolní činnosti KV – jsem se snažil bohužel marně. Tento web mi to neumožnil, je zde nějaká „demokratická“ blokace?!

  Proto žádám po spolku „Chucheláci trochu jinak“ a správci tohoto webu ,aby zajistil sám vložení celé Zprávy o kontrole kontrolního výboru a choval se tak, jak si sám dal ve své preambuli na webu.Takto mělo být v rámci jím proklamované „demokracie“ učiněno již při vložení Zápisu č.8/2015, jímž je příloha nedílnou součástí!!

  • Zdenek Vlasak napsal:

   Milý Vladimíre,
   vlastníš na tomto webu vstup do diskuze, kde demokraticky můžeš diskutovat s každým a můžeš si být jist, že za jménem, které ti odpovídá, je opravdu člověk tohoto jména. Formát diskuse neumožňuje vložit cokoli v PDF, jak ses zřejmě pokoušel. Nemáš přístup na hlavní stranu našeho webu, stejně jako já nemám přístup na hlavní stranu webu vašeho nebo pana Burleho. Pokud si někdo hodlá přečíst váš elaborát, jistě ví, kde ho má hledat. Ale co bych pro tebe neudělal. Pro všechny, kteří nevědí, kde se to nachází, tedy zde: http://www.chuchle.cz/vyborkontrolni.html. To je asi tak všechno, co pro tebe momentálně z titulu své funkce mohu udělat.

   Hezký večer

   Vlasák Zdeněk

   P.S.: Neosočuj někoho z něčeho, co není! Radši si svá tvrzení nejdříve pořádně ověř.

Napsat komentář