ZAČÁTEK NA KONCI

vs3Asi si říkáte, proč takový nadpis? Níže pochopíte.

Právě skončila fotbalová sezona 2014/2015. Na závěr letošní sezony SK Čechoslovan Chuchle uspořádal tradiční Memoriál Míly Marka a při této příležitosti bylo oficiálně otevřeno travnaté chuchelské hřiště (viz foto).

Vše se konalo v sobotu 20. 6. Byli pozváni zastupitelé, ale bohužel se dostavili pouze dva, tímto děkujeme panu Melicharovi a panu Maříkovi, že si našli čas a že měli chuť přijít podpořit naši věc. Dále byla pozvána bývalá zastupitelka a vdova po panu M. Markovi, která i přes své zdravotní problémy přišla a také nás podpořila. Nejdříve řekl pár slov zastupitel pan Melichar, poté si vzala slovo paní Marková. Po pár slovech přišel čas přestřihnout pásku. A kdo jiný to měl udělat než naši nejmladší žáci s asistencí hráčů přípravky.

Turnaje se zúčastnilo 5 týmů: Chuchle A, Chuchle B, Lipence, FAAZ a Radotín. Vše to byli hráči ml. přípravek. Naši se umístili na hezkém 3. místě. První tři místa obdržela poháry a tým Lipence, který vyhrál, získal putovní pohár, už podruhé za historii memoriálu. Všichni zúčastnění dostali medaile, zmrzlinu a trdelník.

Tímto bych ráda poděkovala rodičům hráče Matyho Dostálka, kteří pro všechny děti zakoupili zmrzliny, a rodičům Ládíka a Jirky Svobodových, kteří zajistili jako sponzorský dar trdelník, taktéž pro všechny.

Sezonu máme úspěšně za sebou:

  • Naši nejmenší skončili odhadem do třetího místa (ml. přípravky nemají oficiální výsledky) – mají pouze dvě prohry a jinak výhry.
  • St. přípravka skončila ve spodní části tabulky.
  • Ml. žáci se umístili na šestém místě.
  • Tým B skončil bohužel na posledním místě tabulky a padá zpět do třetí třídy.
  • Tým A má za sebou úspěšnou sezonu – postoupil zpět do B třídy z 1. místa bez jediné prohry.

A na závěr chci poděkovat dvěma chuchelským firmám, STIHL a SK SMOLA.

Pan Wambera zakoupil soupravy dresů pro ml. žáky. Na prsou nesou hrdě nápis STIHL VELKÁ CHUCHLE (viz. foto z otevření hřiště).

Pan Smola zakoupil vycházkové teplákové soupravy pro všechny malé fotbalisty SK Čechoslovanu Chuchle (chystají se, zdržení výrobce), které taktéž hrdě ponesou logo SK SMOLA.

Veškeré aktuální informace o SK ČECHOSLOVANU CHUCHLE jsou dostupné na našem FB profilu

( https://www.facebook.com/SKCechoslovanChuchle?fref=ts ).

Rozpis všech zápasů nové sezony podzim 2015 zde bude včas vyvěšen!!! Myslím, že se konečně nemusíme za skříňku stydět, co myslíte, pane Záglere?

Za  SK  V. Šafářová

vs2

vs1

Stačí kliknout na obrázek a zříte druhý gól  v zahajovacím utkání
sv5

 

Napsat komentář