Category Archives: Chucheláci trochu jinak

Dotazy občanů a zastupitelů na zástupce starosty pana Kadeřábka.

znak1Vážení, jistě jste zaznamenali, že jsme do programu nejbližšího zastupitelstva 9.11. 2015 nechali zařadit bod programu   Dotazy občanů a zastupitelů na zástupce starosty pana Kadeřábka.

Věřím, že nejen zastupitele, ale i Vás občany zajímá, jaká je aktuální situace kolem mandátu pana Kadeřábka, kolem jeho současného pobytu, kolem jeho aktivit či neaktivit u nás v Chuchli …..

Přijďte se ho v pondělí 9.11. 2015 od 18.00 hodin na zastupitelstvo  zeptat na to, co  Vás zajímá. V případě, že nemáte čas, nevadí, pošlete nám dotazy e-mailem ( chuchelacitrochujinak@seznam.cz )  a my se za Vás zeptáme.

 

Za  ChTJ  Mgr.Lenka Felixová

Naše vyjádření k projednávanému bodu 3 – majetkové záležitosti (část 4.) na posledním zasedání zastupitelstva, konaném dne 25.5. 2015.

Musíme konstatovat, že záměr využití  a  samotná  následná rekonstrukce stávajících prostor s  rekolaudací v domě Starochuchelská 7 proběhla bez souhlasu zastupitelstva  a tím podle našeho názoru  byla zneužita pravomoc starosty MČ  Praha – Velká Chuchle, kdy nakládal s majetkem MČ bez souhlasu zastupitelstva.

 Starostou, panem Freslem jsme byli o již provedené rekonstrukci informování poprvé  na tomto zasedání zastupitelstva. sf

 Jakožto předseda výboru majetku (Robert Mařík)  jsem  byl s touto situací obeznámen  dne 18.5. na zasedání výboru majetku MČ Praha – Velká Chuchle, neboť jsme měli  projednat také  e-mail paní Formanové. K  tomuto bodu  a výbor proto zaujal toto stanovisko :

Kompletní volební program pro Chuchli 2014

  znak1

     Název origo

 

 

Kompletní volební program  pro Chuchli 2014 

Chucheláci trochu jinak 23

CH23Co nového na radnici se dočtete zde .

Zajímavé pojednání nad zprávou z TSK , Nohejbal a další.

Chucheláci trochu jinak 22

Bez názvu SPECIÁL VYDANÝ  K  REFERENDU !!!

 Velmi populární u koaličních sedmi zastupitelů.

Chucheláci trochu jinak 21

ch21a V  21 se dočtete  zajímavé náhody okolo Varianty E tunel . Je to tunel nebo tunel ? Volby se blíží a to již  zjistili i na radnici . jak je na tom skládka odpadu za, kterou nájemce nezaplatil MČ Velká Chuchle za celou dobu ,ale pouze za měsíc. Jak je to s pronájmem restaurace. Jak to vidí náš nejmoudřejší . Vzpomínka  na kamaráda.

Chucheláci trochu jinak 20

ch20 Připomenutí  slibů o referendu je zajímavé a koaličním zastupitelům pod vedením Mgr.Melichara a Ing.Kozického se podle našich informací „moc líbilo“ . Na zastupitelstvu  potom vše dokonal Ing.Arch.Vokurka který si  nejdříve nechal schválit variantu E tunel koaličními partnery, a následně nechal vyhlásit REFERENDUM o podpoře varianty E tunel. K čemu bude Referendum , když zastupitelé již danou variantu schválili to asi neví ani on sám. Asi pro vydírání budoucích zastupitelů.

Chucheláci trochu jinak 19

ch19  Panoptikum města chuchelského na úvod, starosta proti proudu reality (nic nového), krize v Čechoslovanu vrcholí a jiné zajímavosti,    například  nový prototyp robota-zastupitele.

 

 

Chucheláci trochu jinak 18

ch18  Mráz přichází s radnice aneb už vidíme Kreml! Vůz pečovatelské služby, předložené projekty dolní Chuchli potopí, kdopak nám tu zase   lže?, tradiční pomluvy a nepravdy Ing. M. Malého v CHZ č. 7, proč je komise k ÚP, když pravdu má jen Ing. Arch. Vokurka?, výsledky  voleb do parlamentu 2013 ve Velké Chuchli, story přímo kriminální a  na závěr krtek lezoucí z hromádky  a  sledující letícího barona.

 

Chucheláci trochu jinak 17

ch 17

Krom skvostného úvodu nám Mgr.Felixová popsala proč odešla ze zasedání zastupitelstva. Pan Kodet napsal ,že kompenzace by se    měla použít spravedlivě.Pár foteček z hasičského dne pro děti a 120 let jejich vzniku a turnaj o Zlaté prase.