Category Archives: „Vize“ a rozvoj Chuchle

„Tajná zpráva“ TSK k variantě E tunel jen zde.

znak1tsk aTajuplný ostrov

Tak by se  dalo charakterizovat chování představitelů na  zdejší radnice v čele s Mgr.Melicharem a Ing.Kozickým. Sice všichni tvrdí že Chucheláci trochu jinak  je pro ně neznámý „blitz“ (slova Ing.Arch. Vokurky) a nečtou ho, ale na NÁŠ názor dokáže Ing. Kozický na stránkách úřadu čile reagovat a prosazovat ten svůj – ten „SPRÁVNÝ“.

Výsledky Referenda

Rozhodnutí v místním referendu NENÍ PLATNÉ .

Rozhodnutí v místním referendu NENÍ ZÁVAZNÉ.

No dobře. Co dodat? NIC . Snad jen dalších minimálně 30.000,- Kč je fuč.

 

ref

zdroj :  úřední deska Úřadu MČ Praha – Velká Chuchle, U Skály 262/2 v Praze 5 – Velká Chuchle.

Otázky k referendu o variantě „E“

anoZeptali jsme se na podobné otázky ,které byli kladeny  Ing.Kozickému v ChZ a odpověděl nám  Ing.Špaňhela předsedy oblastní organizace ANO .

1)     Myslíte si, že investorem stavby bude SŽDC ?

Co si myslí Ing. Kozický je jeho věc. Důležitější ale je, co si o celé stavbě myslí příslušná ministestva  a EU. Nejsem si jist, jestli je bude názor Ing.Kozického zajímat. Může se stát, že stavbu bude realizovat nějaká zahraniční firma. Sami víte, jak jsou u nás předražené dálnice. A co teprve tunely. A jestliže se má modernizovat železniční trať jako vysokorychlostní, neobstojí ani argument sedmi koaličních zastupitelů… jestliže nám neschválíte tunel, zůstane přejezd??

Otázky k referendu o variantě „E“

freslZeptali jsme se na podobné otázky ,které byli kladeny  Ing.Kozickému v ChZ a odpověděl nám dřívější starosta, nynější opoziční zastupitel a předseda MS ODS  Stanislav Fresl.

1)     Myslíte si, že investorem stavby bude SŽDC ?

Na to nelze jednoznačně odpovědět.Bude záležet na zadání a nákladech na projekt a kdo se ujme realizace. Dotace EU jsou u nás dobře známy – problém.

 2)Myslíte si, že bylo vše projednáno s vlastníky okolních nemovitostí ?

Jak chtějí koaliční zastupitelé pod vedením Mgr. Melichara a Ing. Kozického porcovat „kompenzačního medvěda“? Takhle.

Jak chtějí koaliční zastupitelé pod vedením Mgr. Melichara a Ing. Kozického porcovat „kompenzačního medvěda“? Takhle.

Máme dojem, že koaliční zastupitelé vůbec nepochopili slovo KOMPENZACE! Zatímco na jaře 2010  upozorňovali na podzim končící zastupitele, že nemají přijímat rozhodnutí, která by zavazovali budoucí zastupitele, dnes je stejná věta ani nenapadne.

Po tunelu Blanka, přichází nový „tunel“ MADE IN Kozický, Vokurka, Melichar aneb podobnost čistě náhodná?

Po tunelu Blanka, přichází nový „tunel“ MADE IN Kozický, Vokurka, Melichar aneb podobnost čistě náhodná?

Nechci polemizovat na téma tunel  varianta E. Chci Vás jen seznámit s řekněme podivnostmi, které provází projekt tohoto tunelu.

Volby do zastupitelstva městské části máme přede dveřmi

Volby do zastupitelstva městské části máme přede dveřmi

Narůstá nervozita kdysi koaličních zastupitelů a to zvláště u pánů Melichara, Kozického, Vokurky, Čahoje. Toto je patrné i na zasedáních zastupitelstva.Po třech letech jejich jasné převahy sedmi hlasů to občas mezi nimi jaksi zaskřípe.Pak však domluví nové porcování  medvěda na své předvolební akce  (peníze od společnosti, která bude stavět Hornbach) a vše je zas zapomenuto.

Nadjezd v obraze doby

Nadjezd v obraze doby

Tento článek má za úkol vyvrátit dlouhodobá tvrzení Ing. Arch. Vokurky, Ing. Kozického, Mgr.Melichara  o tom,  jak nikdy nebyli informováni  o stavbě nadjezdu ve Velké Chuchli.  Jejich  tvrzení,  které tak často zaznívalo  z úst některých z nich na adresu dřívějších zastupitelů:

Hornbach -Když se řekne A ,řekněme i B!

ODHLASOVALI   Hornbach, a věděli co bude následovat!

Když  jsem v neděli 17.2.2013 v 12:34 vložil na DF MČ článek  a upozornil jsem na jednání koaličních zastupitelů se zástupci společností A.P.Investment s.r.o.. a se zástupci společnosti BOMART, týkající se realizace obchodního zařízení HORNBACH v dolní části Chuchle vlastně jsem čekal co se stane . A co následovalo? Řekněme po pravdě, zmatené reakce Ing. Arch. Vokurky   tradiční mlčení Mgr. Melichara ke kterému se přidali i ostatní koaliční zastupitelé . 18.2.se nám operativně schází výbor dopravy a bezpečnosti a výbor stavební.Pak si  hoši odhlasovali  25.2.13 na zastupitelstvu návrh úpravy směrné části ÚP (územní plán) s minimálním koeficientem zeleně a tím dali zelenou stavbě Hornbachu.